Yhteystiedot

Mikko Haapakoski
Toimitusjohtaja / Projektin hoito
Haapakoskentie 16
85200 ALAVIESKA
gsm: 050 430 3282
mikko.haapakoski@rau-service.com

Antti Rahkala
Projektitoteutus
Haapakoskentie 16
85200 ALAVIESKA
gsm: 044 735 3003
antti.rahkala@rau-service.com

Joonas Eerola
Projektitoteutus
Haapakoskentie 16
85200 ALAVIESKA
gsm: 044 425 2173
joonas.eerola@rau-service.com

 

 

Sami Tuikkala
Myynti ja tarjouslaskenta
Varstatie 1
90440 KEMPELE
gsm: 050 469 5215
sami.tuikkala@rau-service.com

Esa Munkki
Projektinhoito
Teollisuustie 19
60100 SEINÄJOKI
gsm: 044 535 3387
esa.munkki@rau-service.com

Petri Posti
Ohjelmointi
Teollisuustie 19
60100 SEINÄJOKI
gsm: 044 735 3386
petri.posti@rau-service.com

Petri Katajaniemi
Projektitoteutus
Teollisuustie 19
60100 SEINÄJOKI
gsm: 044 022 6123
petri.katajaniemi@rau-service.com

 

Hyvä yhteistyökumppani!

Laskujen skannauspalvelun osoite:
invoice-20390907(at)kollektor.fi

Laskutusosoite paperilaskuille:
RAU-Service Oy
20390907
PL 100
80020 Kollektor Scan

Sähköiset laskut osoitteeseen:
EDI/OVT tunnus laskujen vastaanottoon 003720390907
Yrityksen operaattoritunnus 003721291126

HUOM! Koko osoite sarjanumeroineen pitää olla LASKULLA, pelkästään kirjekuoreen kirjoitettuna se ei riitä. Jos osoitekentässä LASKULLA ei ole yllämainittua sarjanumeroa, niin laskua ei käsitellä, vaan se palautetaan postitse lähettäjälle.